Oferta pracy

Kierownik ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości

TumieszkamyO firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynację pracy wszystkich podmiotów współpracujących z WM (firmy sprzątające, konserwacyjne, remontowe etc),

  • Koordynowanie prac Wykonawców Certyfikowanych,

  • Zgłaszanie usterek gwarancyjnych oraz prowadzenie rejestru usterek deweloperskich,

  • Aktualizację danych w systemach informatycznych,

  • Nadzór nad realizacją zgłoszeń od właścicieli lokali (awarie, usterki etc),

  • Nadzór nad terminowym dokonywaniem odczytów na nieruchomościach,

  • Nadzór nad wpisami w KOB oraz kontrola wykonania zaleceń pokontrolnych,

  • Współudział w tworzeniu planów gospodarczych / weryfikacja faktur pod kątem zgodności z zapisami umów, dekretowanie faktur,

  • Kontrole okresowe nieruchomości (dokumentowanie w DOM 5),

  • Udział w przeglądach okresowych budynków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, techniczne,

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa techniczna/ konserwacja),

  • uprawnienia budowlane, elektryczne, gazowe, kominiarskie- będą dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu (MS Office),

  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, upominki świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne