Oferta pracy

Kierownik ds. Techniczno-Budowlanych

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Nieruchomości i Ekspansji poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik ds. Techniczno-Budowlanych.

Twoje zadania

  • Wsparcie techniczne działu Nieruchomości i Ekspansji.
  • Zarządzanie procesami budowy nowych obiektów handlowych.
  • Uczestniczenie w odbiorach technicznych budów oraz sprawdzanie zgodności ich wykonania ze standardem firmy.
  • Nadzór nad etapem projektowania obiektów handlowych, sprawdzanie i odbiór dokumentacji projektowej.
  • Kosztorysowanie, rozliczanie i kontrola harmonogramów budów.
  • Udział w procedurze przetargowej.
  • Koordynowanie dostaw inwestorskich na budowę.
  • Opieka techniczna nad istniejącymi obiektami.
  • Rozwiązywanie kwestii technicznych dotyczących usuwanie usterek w istniejących obiektach.
  • Udział w odbiorach pogwarancyjnych.
  • Kontrola obowiązkowych przeglądów budowlanych istniejących obiektów.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (branża budowlana/ elektryczna/ instalacji sanitarnych).
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (poziom min. B2).
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera lub kierownika budowy.
  • Dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność i biznesowe podejście do wykonywanych zadań.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do delegacji krajowych i międzynarodowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Obsługa programów CAD.
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze i/lub projektowe (mile widziane).

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Spotkania integracyjne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zadaniowy czas pracy
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające
    w różnych działach ALDI
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia językowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 143 sklepy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy