Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. techniczno – rozwojowych

EKOLENERGIA sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dołącz do EKOLHOUSE i pracuj w zespole mającym swój wpływ na tworzenie energetyki XXI wieku, opartej na czystej energii."

Naszą misją jest umożliwianie ludziom oraz firmą rozwijanie ich kompetencji oraz budowanie silnej pozycji rynkowej wykorzystując najnowocześniejsze technologie OZE.

Jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się w koordynowaniu oraz obsłudze techniczno - biznesowej   sektora OZE.

Celem naszej firmy jest ciągły rozwój w oparciu o transfer zaawansowanych czystych technologii energetycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

KOGO SZUKAMY?

Komunikatywnych i otwartych inżynierów elektryków, automatyków lub energetyków lubiących dzielić się swoją wiedzą z pasją! Osoba zatrudniona na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oraz ciągłe doskonalenie i koordynację technicznych programów szkoleniowych dla pracowników oraz obecnych i przyszłych partnerów firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne w procesie realizacji projektów realizowanych przez pracowników i partnerów firmy.
  • Ciągłe doskonalenie, rozwój oraz zmiany programów szkoleniowych w odpowiedzi na ciągle zmieniające się trendy oraz rozwój technologii OZE.
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń technicznych z zakresu energetyki odnawialnej.
  • Przygotowanie alternatywnych wariantów oraz założeń projektowych.
  • Udział w wykonywaniu wizji lokalnych oraz inwentaryzacji w terenie.
  • Pozyskanie niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej oraz dokonanie ustaleń z operatorem sieci.
  • Wykonywanie projektów instalacji i sieci elektrycznych dla różnych rodzajów projektów (m.in. obiekty przemysłowe, budynki biurowe, farmy fotowoltaiczne).
  • Reprezentowanie firmy  oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Ścisła współpraca z innymi branżami inżynieryjnymi zaangażowanymi w realizację projektów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, (automatyka, elektrotechnika, energetyka lub pokrewne).
  • Umiejętność projektowania i nadzoru nad montażem instalacji elektrycznych.
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z inwerterami, sterownikami, bateriami akumulatorów oraz automatyką.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia.
  • Znajomość programu AutoCad, MS Office w tym MS Projekt, Auto CAD.
  • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do delegacji służbowych.
  • Dobre zdolności organizacyjne oraz sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Doświadczenie (co najmniej 4 lata) na stanowisku inżynieryjnym.
  • Gotowość do nauki i podwyższania kwalifikacji.

DODATKOWE ATUTY KANDYDATA:

  • Znajomość języka angielskiego.
  • Uprawnienia budowlane (projektowe, kierownik robót ).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe.
  • Posiadanie wiedzy technicznej w dziedzinie AKPiA.
  • Znajomość zakresu fotowoltaiki / pomp ciepła.

OFERUJEMY NA TYM STANOWISKU:

  • Stabilne zatrudnienie, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Szkolenie wprowadzające.
  • Pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę bez monotonii w przyjaznej atmosferze.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń - adekwatny do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Premie kwartalne oraz roczne.
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy.

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne