Kierownik ds. Technicznych instalacji HVAC

`ELZET` LESZEK ZAJĄCO firmie

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma ELZET Leszek Zając istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Firma działa w branży HVAC.

Zadania:

  • Organizacja i nadzór pracy zespołu serwisantów
  • Przyjmowanie i koordynacja realizacji zgłoszeń
  • Wykonywanie dokumentacji protokolarnej
  • Planowanie i kontrola realizacji zleceń oraz ich rozliczanie
  • Optymalizacja czasu pracy członków zespołu
  • Kontrolowanie przeprowadzonych prac zespołu
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej, zamawianie i zakupy urządzeń i materiałów niezbędnych dla realizacji prac
  • Bezpośredni kontakt z klientem ( przyjmowanie zgłoszeń , weryfikacja, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji , wycena napraw, rozpatrywanie reklamacji)
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • Rozbudowa bazy danych podwykonawców i dostawców , budowanie relacji z obecnymi, poszukiwanie nowych
  • Wsparcie dla pracowników biurowych w tematach technicznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych
  • Udział w uruchomieniach urządzeń i instalacji HVAC
  • Dbanie o przestrzeganie ustalonych procedur, przepisów BHP
  • Analizowanie i raportowanie wyników pracy  zespołu
  • Tworzenie budżetu i dbanie o jego realizację

Oczekujemy:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętności w prowadzeniu procesu serwisu w zakresie  HVAC
  • Rozwiązywanie problemów radzenie sobie w stresujących sytuacjach
  • Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z umów serwisowych
  • Protokołowanie i raportowanie wykonanych prac
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane kierunkowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się  firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy