Oferta pracy

Kierownik ds. Technicznych

Klient Pracuj.plO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Cel stanowiska: Stanowisko dedykowane będzie nadzorowaniu wszelkich technicznych aspektów działalności Centrum Handlowego. Kierownik ds. Technicznych odpowiedzialny będzie za opracowywanie planów utrzymania obiektu, koordynację prac adaptacyjnych i remontowych, dostarczanie danych do założeń budżetu rocznego.

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie terminowości przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem i przepisami prawa;

- Opracowanie długoterminowych planów utrzymania obiektu;

- Współtworzenie i realizacja założeń budżetu rocznego, dotyczącego utrzymania budynku;

- Współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz Centrum Handlowego, w tym szczególnie poprzez:

- Przygotowanie, monitorowanie i renegocjowanie warunków umów;

- Nadzór nad wynikami zleconych prac.

- Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, remontowych i innych, prowadzonych na terenie Centrum Handlowego, z uwzględnieniem procesów przetargowych

- Wsparcie najemców Centrum Handlowego w rozwiązywaniu trudności technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Samodzielne i pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych Klienta

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole wiodącej firmy doradczej przy bliskim wsparciu doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i świadczeń pracowniczych;

  • Stały rozwój kompetencji, w tym związanych ze specyfiką rynku nieruchomości.

Informacje dodatkowe

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.