Oferta pracy

Kierownik ds. Technicznych Obiektu

PMG Partner for Buisness Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma PMG Partner for Business od wielu lat zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości komercyjnych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Bieżące techniczne utrzymanie nieruchomości, serwisy i przeglądy techniczne urządzeń i instalacji
  • Koordynacja prac remontowych, aranżacyjnych prowadzonych na terenie nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert
  • Współpraca z najemcami obiektu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz utrzymywanie ruchu technologicznego obiektu
  • Udział w tworzeniu i realizacja budżetu utrzymania technicznego oraz modernizacji obiektu
  • Podejmowanie inicjatyw oraz prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości
  • Sporządzanie bieżących raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • Minimum 3-letniego doświadczenia jako Kierownik Techniczny obiektu biurowego
  • Praktycznej znajomości czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego)
  • Praktycznej znajomości pakietów MS Office
  • Posiadania uprawnień energetycznych (I, II, III grupa  „D”)
  • Doświadczenia we współpracy z najemcami, kontrahentami itp.
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy