Oferta pracy

Kierownik ds. Technicznych

RTV EURO AGDO firmie

  • Sokołów (pow. pruszkowski)

    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą Działu Utrzymania ruchu w magazynach,

  • Podejmowanie koniecznych działań w celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania infrastruktury magazynowej z automatyką,

  • Przygotowywanie, udział i prowadzenie przetargów zakupowych w zakresie technicznej infrastruktury magazynowej,

  • Rozwijanie i utrzymywanie wysokiego poziomu współpracy z kontrahentami i instytucjami Administracji Państwowej (jak UDT),

  • Tworzenie i nadzór nad realizacja budżetu z zakresu technicznej infrastruktury magazynowej,

  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji związanej z techniczną infrastrukturą magazynową (wózki, regały, antresola, automatyka, etc.),

  • Nadzór nad prowadzeniem i optymalizacja gospodarki materiałowej w magazynach (materiały eksploatacyjne, odzież robocza, etc.),

  • Raportowanie parametrów jakościowych, efektywnościowych i finansowych podległego obszaru,

  • Udział w projektach rozwojowych w zakresie technicznej infrastruktury magazynowej i automatyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w zakresie automatyki, mechatroniki, robotyki, mechaniki lub elektrotechniki,

  • Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w magazynach z automatyką,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem do 10 specjalistów,

  • Uprawnienia na wózek widłowy kat WJO1,

  • Posiadanie uprawnień energetycznych G1 (do 1 kV),

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Bezpłatny autobus pracowniczy z Centrum Warszawy,

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),

  • Pakiet szkoleniowy,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy