Oferta pracy

Kierownik ds. Technicznych

COSTA COFFEE POLSKA SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej sieci kawiarni zgodnie z wymogami technicznymi i BHP we współpracy z firmami zewnętrznymi

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu technicznego

  • Kontrola kosztów zgodnie z założeniami budżetowymi

  • Nadzór nad realizacją procesów napraw i serwisu przez zewnętrzne firmy (KPI, SLA)

  • Stałe doskonalenie procesów wewnętrznych, optymalny dobór i zakres usług firm zewnętrznych

  • Współpraca z operatorem zewnętrznym nad doskonalenie systemu rejestracji, monitorowania i realizacji zgłoszeń.

  • Dbałość o realizację obiegu dokumentów zgodnie z procedurami Costa Coffee Polska

  • Udział w projektach crossfunkcyjnych mających na celu optymalizację procesów i kosztów dzia-łu

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna wiedza techniczna dotycząca urządzeń gastronomicznych i wymogów techniczno-budowlanych

  • Doświadczenie w pracy w branży HoReCa , CVS lub Petrol mile widziane

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Zdolność planowania działań z wyprzedzeniem, umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Proaktywna postawa i zorientowanie na cel, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Nastawienie na współpracę i budowanie relacji w zespole technicznym i zespołach crossfunkcyjnych, komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Biuro w centrum miasta – do pracy dojedziesz autobusem, tramwajem, metrem albo rowerem – jak to woli :)

  • Wyjątkowo pozytywną atmosferę pracy, której nie da się opisać – musisz to poczuć :)

  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

  • Mistrzowskie szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

  • Dofinansowanie do urlopu oraz kartę przedpłaconą na przedświąteczne zakupy

  • Pakiet medyczny w trosce o Twoje zdrowie

  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe dla chętnych

  • Przejrzysty system premiowy

  • Owocowe wtorki i warzywne czwartki na osłodę tygodnia

  • Program jubileuszowy, by wspólnie świętować staż pracy w Costa

  • Szczyptę funu podczas imprez, wyjść integracyjnych lub udział we wspólnych wydarzeniach sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system premiowy

  • program jubileuszowy

Jesteśmy największą marką kawową na polskim rynku. Posiadamy ponad 130 kawiarni w całej Polsce, gdzie codziennie serwujemy tysiące kubków wyjątkowej kawy przygotowywanej przez naszych wyjątkowych Baristów. Stanowimy zgrany zespół – z pasją do kawy i odwagą do działania. Ciepło bije nie tylko z kubka naszej kawy, ale od każdego z nas, a zaufanie, jakim się obdarzamy sprawia, że zawsze możemy na siebie liczyć.

Rok 2021 jest dla nas szczególnie wyjątkowy, ponieważ świętujemy 50 urodziny- od 50 lat z pasją i odwagą kreujemy naszą markę! Możesz tworzyć ją z nami – dołącz do nas! 😊

Przewiń do profilu firmy