Oferta pracy

Kierownik ds. Technicznych

OLMAR Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik

OLMAR Sp. z o.o.

Obrońców Poczty Gdańskiej 109

Zawiercie

Firma działająca na rynku wyrobów higienicznych od 1998 roku. Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjną na terenie miasta Zawiercie (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej) więcej informacji na www.nanopaper.pl

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zagadnieniami technicznymi w obrębie fabryki,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn,
  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu, obiektów i infrastruktury zakładu,
  • Ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń, usług technicznych poprzez prowadzenie negocjacji handlowych oraz zatwierdzanie specyfikacji technicznych,
  • Implementacja nowych rozwiązań technicznych w podległych obszarach,
  • Rekomendowanie technicznych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze logistyki, produkcji, infrastruktury,
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych: tworzenie grup projektowych, uzyskiwanie pozwoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Nadzorowanie optymalnego i energooszczędnego wykorzystania zasobów zakładu.
  • Odpowiedzialność za wypełnienie wymagań prawnych oraz norm BHP w podległych obszarach

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: Energetyka, Elektryka
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej w tym rysunku technicznego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Znajomość pneumatyki.

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą, odpowiedzialną pracę, możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy