Kierownik ds. Technicznych

Apsys Polska S.A.

  • Wrocławska 17, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Wrocławska 17

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja całokształtu procesów związanych z prawidłowym utrzymaniem technicznym obiektu

  • Tworzenie technicznego budżetu operacyjnego i kontrola jego realizacji

  • Tworzenie i realizacja planu remontowego oraz inwestycyjnego dla Centrum Handlowego

  • Prowadzenie przetargów/konkursów ofert na usługi serwisowe, remontowe i dostawy materiałów

  • Nadzór i kontrola jakości wykonywanych prac serwisowych, remontowych, adaptacyjnych i inwestycyjnych realizowanych przez podwykonawców

  • Prowadzenie książek eksploatacji budynków i poszczególnych urządzeń oraz instalacji technicznych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu i formalno-prawnej związanej z nieruchomością

  • Tworzenie, nadzór i kontrola nad prawidłowym przebiegiem wszystkich przeglądów okresowych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Przygotowywanie i nadzorowanie harmonogramu przeglądów

  • Zarządzanie podległym personelem (m.in. zlecanie zadań i egzekwowanie zadań) oraz zewnętrznymi wykonawcami/dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy prowadzeniu eksploatacji budynków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności analityczne i numeryczne oraz obsługi komputera - dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCad

  • Znajomość zagadnień ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania eksploatacji instalacji bezpieczeństwa pożarowego, elektrycznych, CO, HVAC

  • Zdolność zarządzania kapitałem ludzkim, rozwinięta umiejętność organizowania pracy własnej i podległego personelu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Prawa Budowlanego i znajomość przepisów P.Poż.

  • Wymagane uprawnienia SEP (eksploatacyjne i dozorowe) do 20 kV

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • nauka języka angielskiego on-line

APSYS - międzynarodowy deweloper, zarządca i inwestor, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych. Aktualnie do CH Focus Mall Zielona Góra poszukuje osoby na stanowisko Kierownika ds. Technicznych.

Przewiń do profilu firmy