Kierownik ds. Techniczych

Klient Pracuj.pl

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko:

Kierownik ds. Technicznych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem;

  • utrzymanie i nadzór nad eksploatacją obiektów, systemów i urządzeń technicznych infrastruktury;

  • organizacja i koordynacja prac serwisów zewnętrznych;

  • nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych;

  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, linii produkcyjnych, instalacji i budynków;

  • tworzenie, nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

  • analiza przyczyn awarii i usterek oraz przygotowanie i wdrażanie działań prewencyjnych i naprawczych;

  • rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w Dziale Technicznym/Utrzymania Ruchu;

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych;

  • umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania go do działania;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • wykształcenie o kierunku technicznym (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne).

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą