Oferta pracy

Kierownik ds. Usług Porządkowych

Ochrona JuwentusO firmie

  • Żubrów 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Ochrona Juwentus

Żubrów 3

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja działań operacyjnych w sprzątaniu

  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • poszukiwanie kandydatów oraz koordynacja w zatrudnianiu pracowników z usługi porządkowej

Nasze wymagania

  • WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sektorze usług porządkowych w szczególności w dziale operacyjnym

  • umiejętność łączenia pracy w biurze z pracą w terenie

  • silna osobowość, zapał do pracy i konsekwencja w działaniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • niepowtarzalną możliwość rozwoju zarówno umiejętności technicznych, jak i menadżerskich

  • narzędzia pracy (w tym auto służbowe)

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów

Przewiń do profilu firmy