Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik ds. utrzymania czystości biurowca klasy A

Justus Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma usługowa zajmująca się między innymi świadczeniem usług czystości zatrudni
Kierownik ds. utrzymania czystości biurowca klasy A znajdującego się w Krakowie

Zakres zadań:

  • Organizacja pracy na obiekcie biurowym klasy A;
  • Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonej usługi;
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorem obiektu;
  • Kontrolowanie jakości pracy podległych pracowników;
  • Nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem i świadczeniem usług na danym obiekcie;
  • Rekrutacja pracowników liniowych;
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w sektorze usług utrzymania czystości;
  • Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;
  • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność nadzoru nad budżetem i optymalizacji kosztów;
  • Biegła obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;
  • Narzędzia niezbędne do pracy –laptop, telefon itp.;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne