Ta oferta pracy jest nieaktualna od 350 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. utrzymania czystości

  • Świnoujście, Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 18.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego kluczowego klienta, firmy produkcyjnej, poszukuję osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39230
Praca stała
Lokalizacja: Świnoujście, Szczecin

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad poprawnością prowadzenia procesów mycia i dezynfekcji oraz przestrzegania obowiązujących procedur
  • kontrola i weryfikacja działań pracowników ekipy myjącej
  • planowanie, organizacja i zarządzanie (koordynacja) kosztami mycia i dezynfekcji
  • nadzór w momencie odbioru sanitarnego
  • prowadzenie wewnątrzzakładowej dokumentacji oraz statystyczne opracowywanie danych
  • wprowadzenie i koordynacja prób mikrobiologicznych i chemicznych
  • inicjowanie i koordynacja ewentualnych działań naprawczych
  • wdrażanie nowych technologii mających na celu zoptymalizowanie kosztów mycia i dezynfekcji
  • praca w porze nocnej od godz. 23.00 do 7.00

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/ technologiczne (kierunki preferowane: technologia produkcji, inżynieria jakości lub pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz kierowania zespołem
  • wiedza z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • umowa o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)