Ta oferta pracy jest nieaktualna od 475 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. utrzymania czystości

  • Świnoujście, Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 18.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

    Dla naszego kluczowego klienta, firmy produkcyjnej, poszukuję osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 39230
    Praca stała
    Lokalizacja: Świnoujście, Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad poprawnością prowadzenia procesów mycia i dezynfekcji oraz przestrzegania obowiązujących procedur
    • kontrola i weryfikacja działań pracowników ekipy myjącej
    • planowanie, organizacja i zarządzanie (koordynacja) kosztami mycia i dezynfekcji
    • nadzór w momencie odbioru sanitarnego
    • prowadzenie wewnątrzzakładowej dokumentacji oraz statystyczne opracowywanie danych
    • wprowadzenie i koordynacja prób mikrobiologicznych i chemicznych
    • inicjowanie i koordynacja ewentualnych działań naprawczych
    • wdrażanie nowych technologii mających na celu zoptymalizowanie kosztów mycia i dezynfekcji
    • praca w porze nocnej od godz. 23.00 do 7.00

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne/ technologiczne (kierunki preferowane: technologia produkcji, inżynieria jakości lub pokrewne)
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz kierowania zespołem
    • wiedza z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)