Oferta pracy

Kierownik ds. utrzymania ruchu i inwestycji (k/m)

Sell-Glass Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Sell-Glass jest firmą zajmującą się obróbką szkła płaskiego i luster. Doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz wysokie standardy pracy, pozwalają nam oferować klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DS. UTRZYMANIA RUCHU
I INWESTYCJI (K/M)

Twoje obowiązki:

  • nadzór, monitorowanie i organizacja przeglądów, napraw i konserwacji maszyn zgodnie z ustaloną polityką i budżetem firmy
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury zakładu
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w obszarze utrzymania ruchu oraz prowadzonych inwestycji
  • współpraca i koordynowanie prac z serwisami zewnętrznymi
  • koordynowanie pracy podległego zespołu
  • zapewnienie skutecznej współpracy z pozostałymi działami firmy
  • analiza awarii, podejmowanie działań prewencyjnych, rozwiązywanie problemów technicznych maszyn i urządzeń
  • tworzenie, realizacja i monitorowanie budżetu
  • zarządzanie magazynem części zamiennymi i ich zakup
  • określanie wymagań technicznych i projektowych dla planowanych inwestycji
  • kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych zgodnie z założeniami
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju infrastruktury, inwestycji oraz planowanej rozbudowy zakładu
  • zakup nowych maszyn i urządzeń oraz ich uruchamianie

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność adaptacji i szybkiego działania pod presją
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi  kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy