Oferta pracy

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu i Obiektu

Media ExpertO firmie

Media Expert

Jędrzejowska 45

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz organizacja pracy Działu Utrzymania Ruchu

  • nadzór na przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji systemów technicznych budynku

  • przygotowywanie oraz rozliczanie budżetów związanych z utrzymaniem obiektu

  • nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami

  • nadzór prac związanych z usuwaniem usterek przez generalnego wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac

  • nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne)

  • nadzór nad podwykonawcami oraz kontrola jakości świadczonych usług

  • nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności

  • inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami

  • nadzór nad firmami sprzątającymi i zajmującymi się terenem zewnętrznym

  • dostosowanie obiektu do potrzeb użytkowników, zapewnienie instalacji/przyłączy

  • prowadzenie postępowań związanych z uszkodzeniami mienia na obiekcie

  • udział w audytach i kontrolach wykonywanych przez organy wewnętrzne i zewnętrzne

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości podstaw prawa budowlanego

  • znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń

  • umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z procedurami

  • uprawnień min. SEP Gr. I i II E (mile widziane w zakresie dozoru)

  • samodzielności, komunikatywności, odpowiedzialności

  • dobrej organizacji czasu pracy

  • chęci doskonalenia i poszukiwania nowych rozwiązań

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • obiad za złotówkę

  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • obiad za 1 zł

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

- Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem – John D. Rockefeller. Coś w tym jest, dlatego proponujemy Ci prace i nas.