Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu

FM LogisticO firmie

  • Olszowa (pow. strzelecki)
    Olszowa (pow. strzelecki), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Gwarantowanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie wymaganego poziomu sprawności maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych oraz dostępności części zamiennych.
  • Opracowywanie harmonogramów przeglądów i konserwacji dla maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Analiza przyczyn i skutków awarii. Przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz dotyczących utrzymania ruchu.
  • Opracowywanie budżetu oraz monitorowanie jego realizacji, analiza kosztów konserwacji, napraw oraz części zamiennych.
  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki magazynowej części zamiennych maszyn i urządzeń oraz zgodną z wymogami eksploatacją urządzeń oraz linii produkcyjnych.
  • Zapewnienie aktualizacji dokumentacji w przypadku przeprowadzanych zmian technicznych.
  • Opracowywanie pomysłów i udział w realizacji projektów oszczędności w zakresie kosztów utrzymania.
  • Współpraca z działem zakupów w ramach uzgodnień technicznych zgodnie z potrzebami firmy w zakresie maszyn i urządzeń produkcyjnych (przygotowywanie zestawień specyfikacji technicznych, nadzór nad dostawami części i usług, udział w ocenie dostawców i zatwierdzaniu katalogu dostawców).
  • Udział w definiowaniu, doborze i wycenie rozwiązań technicznych związanych z wdrożeniami nowych klientów.
  • Udział w audytach technicznych dla podległego obszaru produkcyjnego.
  • Dbałość o przestrzeganie wymogów prawnych, BHP i ochrony środowiska w zakresie działalności działu utrzymania ruchu.
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (m.in.: udział w rekrutacjach, planowanie, kontrola i ocena pracy, motywowanie, przekazywanie informacji, itp.) w celu optymalizacji wykorzystania czasu pracy i narzędzi.
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu współpracy własnej z innymi pracownikami FM Logistic.
  • Dbałość o odpowiedni poziom wyszkolenia podległego personelu w zakresie przygotowania do pracy, wymaganych uprawnień i rozwoju kompetencji (we współpracy z działem HR i BHP: badanie potrzeb, szkolenie stanowiskowe, weryfikacja uzyskanych kompetencji, itp.) .

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2) - warunek konieczny.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel) - warunek konieczny.
  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność wykonywanej pracy.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.
  • Dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
  • Podejmowanie decyzji pod presją czasu.
  • Ukierunkowanie na ciągłe doskonalenie - mile widziana znajomość LEAN Management.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • karta Multisport

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów.

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu, Olszowa (pow. strzelecki)