Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. utrzymania ruchu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

    Wspólnie z firmą produkcyjną, specjalizującą się w produkcji komponentów dla automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • kontrola techniczna nad fragmentem powierzonej produkcji
    • bieżący nadzór nad usterkami i problemami produkcji
    • przeprowadzanie konserwacji, napraw i remontów
    • ustawianie komponentów szaf sterowniczych
    • bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych
    • współpraca z szefem UR oraz działem produkcji
    • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności technicznych

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 4 lata w pracy na podobnym stanowisku w ujęciu mechanicznym
    • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane: Elektrotechnika, Elektronika, Mechanika lub podobne
    • znajomość obrabiarek numerycznych - warunek konieczny
    • biegła znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • uprawnienia E1/D1 mile widziane
    • znajomość sterowników PLC Siemens - mile widziana
    • umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o zagranicznym kapitale
    • jasne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie i prowizje
    • możliwość rozwoju zawodowego, poprzez szkolenia czy różnorodność zadań
    • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
    • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
    • przyjazną atmosferę, zgrany zespół któremu zależy na wspólnych wynikach

    Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji: https://apvector.pl/rodo-w-procesie-rekrutacji

    Administratorem danych jest Ap Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.