Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. 1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz. 2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją. 3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. 4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
IGLOTEX

Kierownik ds. Wsparcia IT

IGLOTEXO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna 9 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i rozwój kompetencji kilkuosobowego zespołu

  • prowadzenie działu wsparcia IT w codziennych obowiązkach

  • zapewnienie wsparcia i edukacji użytkowników w zakresie obsługi narzędzi IT oraz funkcjonowania systemów informatycznych i teleinformatycznych

  • bieżąca współpraca z klientem biznesowym (pierwsza linia wsparcia), dostawcami sprzętu oraz usług IT

  • zarządzanie lokalną infrastrukturą IT, prowadzenie ewidencji sprzętu teleinformatycznego oraz nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu i urządzeń IT

  • zarządzanie budżetem

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, również w zarządzaniu zespołem

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: IT)

  • biegła znajomością systemów IT (sieć, systemy pocztowe, systemy operacyjne) oraz z zakresu obsługi sprzętów IT

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • osoba komunikatywna, otwarta i zaangażowana

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • rozwój zawodowy w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w obszarze IT dla firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branż

  • pracę w dynamicznym, zorientowanym biznesowo środowisku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • kompleksowy program wdrożeniowy

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Tak się u nas pracuje