Oferta pracy

Kierownik ds. Wsparcia Technicznego i Sprzedaży (m/f)

Henkel Polska Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie projektów technicznych m.in. lokalna certyfikacja wyrobów ITB, DoP, oraz obsługa reklamacji

  • Testowanie z klientami rozwiązań technicznych, oraz sporządzanie raportów w systemie TCS

  • Przygotowywanie dokumentacji CAPRIS/ACE

  • Bezpośrednie wspieranie terenowych zespołów sprzedaży

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych wewnętrznych i zewnętrznych w oparciu o przygotowane materiały dydaktyczne

  • Realizacja planów sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla marek Ceresit, Pattex, Pritt, Metylan, Tangit, Ponal

  • Budowanie długotrwałych, silnych relacji z klientami i dystrybutorami

  • Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień klientów, oraz negocjowanie umów

  • Wykonywanie zadań administracyjnych związanych z raportowaniem i zarządzaniem umowami

  • Realizowanie akcji promocyjnych

  • Przeprowadzanie wizyt terenowych u dystrybutorów i klientów końcowych

  • Monitorowanie poziomu zapasów produktów u klientów i identyfikowanie potrzeb zakupowych

Nasze wymagania

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane

  • Umiejętności komunikacyjne, w tym aktywne słuchanie i zbieranie informacji zwrotnych od klientów

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne

  • Entuzjazm i zaangażowanie

  • Silna motywacja do realizacji celów

  • Zorientowanie na wynik

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobre umiejętności techniczne

  • Doskonała znajomość obsługi komputera, oraz pakietu MS Office

  • Ważne prawo jazdy kat. B, oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole

  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo

  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy