Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Współpracy z Zewnętrznymi Dystrybutorami

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy liderem na Polskim rynku w obszarze finansowania usług medycznych dla klientów indywidualnych.
    Stworzyliśmy unikalne rozwiązanie finansowe skierowane do podmiotów świadczących usługi medyczne w całym kraju.
    W związku z dynamicznym rozwojem nowej linii produktowej, tworzymy samodzielne stanowisko w pionie  sprzedaży i  poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja współpracy z aktywnymi sieciami pośrednictwa finansowego i brokerami w zakresie dystrybucji produktów MFG S.A.
    • Zarządzanie obszarem produktu B2B -  pożyczka MediLine
    • Pozyskiwanie nowych podmiotów/agentów do współpracy
    • Inicjowanie i wdrażanie działań aktywizujących sprzedaż
    • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz sprzedażowych i bieżące wsparcie merytoryczne sieci partnerów biznesowych
    • Nadzór nad realizacją budżetu sprzedaży
    • Docelowo budowa zespołu sprzedaży i zarządzanie podległymi pracownikami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych/ubezpieczeniowych
    • Poparte sukcesami doświadczenie w budowaniu relacji z partnerami z rynku pośrednictwa finansowego
    • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Entuzjazm i zaangażowanie
    • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (podstawa, system premiowy)
    • Narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj.

    Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.