Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Zakupów

Guenther Polska Sp z o.o.O firmie

Guenther Polska Sp z o.o.

Wrocławska 27C

Długołęka (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zakupy komponentów wykorzystywanych w produkcji oraz artykułów nieprodukcyjnych
  • Codzienna i bieżąca współpraca z dostawcami – wysyłanie zapytań, porównywanie ofert
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw
  • Poszukiwanie nowych dostawców i ich weryfikacja (również audyty aktualnych dostawców)
  • Bieżąca analiza dokumentacji technicznej, praca z rysunkiem technicznym i współpraca z technologami firmy
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych w obszarze dostaw
  • Współpracę z agencjami celnymi, firmami inspekcyjnymi oraz transportowymi
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku zakupowym w branży technicznej, w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie zawodowe pozwalające na swobodną pracę z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność efektywnego planowania dostaw oraz zarządzania stanem magazynowym
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne, specjalistyczne
  • Miejscem pracy jest biuro oraz jeśli tego wymaga sytuacja praca w terenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Guenther Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy jednym z pięciu zakładów produkcyjnych należących do Grupy Günther. Produkujemy czujniki temperatury przeznaczone dla przemysłu, posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym, gdzie z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby.

Kierownik ds. Zakupów, Wrocławska 27C, Długołęka (pow. wrocławski)