Kierownik ds. zakupów drewna

  • Poznań, Piła, Gniezno, wielkopolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej Grupy, poszukujemy osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku

    Zadania:

    • zarządzanie zespołem pracowników
    • koordynacja działań związanych z zakupem drewna
    • współtworzenie strategii zakupowej
    • poszerzanie listy dostawców
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • optymalizacja kosztów

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość zasad i procedur
    • znajomość języka angielskiego
    • umiejętności handlowe
    • dobra organizacja pracy, samodzielność
    • nastawienie na realizację celów

    Nasz klient oferuje : aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy, pracę w międzynarodowym środowisku oraz niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    Hill Woltron
    Młynarska 7| 01-205 Warszawa
    T: +48 22 620 02 50
    E: [email protected]
    Miejsce pracy: Gniezno, Piła, Poznań
    Region: wielkopolskie