Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Zakupów i Logistyki

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 10.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

TAURON Dystrybucja Serwis S.A., świadcząca usługi elektroenergetyczne w zakresie inwestycji, eksploatacji i remontów sieci, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:

Gliwice

Obowiązki:

  • Organizowanie, kierowanie i nadzór nad całością zagadnień realizowanych przez Biuro oraz zarządzanie i rozwijanie kompetencji podległego zespołu pracowników.
  • Realizacja procesów w podległym obszarze oraz przekazywanie propozycji usprawnień i wytycznych w zakresie zmian w realizowanych procesach.
  • Nadzór nad wypracowywaniem oraz wdrożeniem standardów i wzorców dokumentacji zakupowej (instrukcje, regulaminy, umowy, formularze, raporty, pisma).
  • Zatwierdzanie warunków zamówienia oraz monitorowanie udzielania zamówień na dostawy materiałów i usług zgodnie z regulaminem wewnętrznym oraz ustawą PZP.
  • Zatwierdzanie, monitorowanie oraz nadzór nad realizacją planów zakupów w Spółce.
  • Nadzór nad prowadzeniem udzielania zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane.
  • Nadzór nad opracowywaniem i kompletowaniem dokumentacji przetargowej oraz dokonywaniem wyboru dostawców w ramach prowadzonych postępowań.
  • Nadzór nad negocjowaniem z kontrahentami warunków finansowych i zapisów umownych w celu zawarcia umów.
  • Nadzorowanie postępowań przetargowych, prowadzenie złożonych postępowań przetargowych, podpisywanie umów w oparciu o obowiązujące regulacje prawne oraz posiadane pełnomocnictwa.
  • Opiniowanie i zatwierdzanie zasadności zmian umów.
  • Nadzór i kontrola nad udzielaniem zamówień w zgodności z ich wartością szacunkową wynikającą z zatwierdzonych planów finansowych.
  • Udzielanie klientom wewnętrznym opinii, porad oraz wyjaśnień w zakresie stosowania regulaminu i przepisów wewnętrznych związanych z obszarem zakupów.
  • Budowanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami dóbr, usług i robót budowlanych.
  • Opiniowanie dokumentów dla Zarządu Spółki z obszaru zakupów.
  • Nadzór nad przygotowaniem i monitorowanie realizacji budżetu środków transportu oraz prowadzeniem gospodarki środkami transportu w Spółce.
  • Nadzór nad zapewnieniem odpowiedniej jakości świadczonych usług IT i rozwój środków teleinformatycznych.
  • Nadzór nad przygotowaniem oraz monitorowanie realizacji budżetu Biura.
  • Nadzór nad opracowywaniem sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • 5 lat doświadczenia w obszarze zakupów lub logistyki.
  • Budowanie partnerstwa i wywieranie wpływu, wdrażanie zmian, zapewnienie realizacji zadań, podejmowanie decyzji, zapewnienie gotowości do realizacji zadań, delegowanie, świadomość organizacyjna.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny, ekonomiczny, prawo lub administracja).
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
  • Pakiet socjalny.

Data ważności:

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do 22.11.2017r.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się