Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik ds. Zakupów

Ante-holzO firmie

  • Nowa Sól, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grupa ante, zatrudniająca 850 osób, produkuje w czterech zakładach w Niemczech i w Polsce nowoczesne produkty z drewna, cieszące się dużym popytem na całym świecie. Działalność grupy ante koncentruje się na następujących obszarach: tarcica, drewno klejone, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa oraz energia.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Kożuchów

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesami zakupowymi wszystkich materiałów do procesu produkcyjnego i logistycznego
  • kontakt z dostawcami, awizacje oraz nadzór nad terminami dostaw
  • obsługa procesu reklamacji
  • tworzenie długoterminowych prognoz materiałowych
  • kontrola minimalnych zapasów
  • uczestnictwo w negocjacjach cenowych
  • minimalizacja zapasów przy utrzymaniu ciągłości procesów
  • tworzenie raportów dla dyrektora zakładu oraz dyrektora ekonomicznego
  • współpraca z kierownikiem produkcji

Oczekiwania:

  • znajomość pakietu MS Office
  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji
  • doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich
  • zdolność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • praca w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy

 Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne