Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja polityki zakupowej przedsiębiorstwa
  • zarządzanie zapasami
  • optymalizacja procesów zakupowych
  • przestrzeganie obowiązujących procedur w obszarze zaopatrzenia i zakupów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • zarządzanie zespołem
  • wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie zaopatrzenia od strony kosztowej i procesowej,
  • współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie i koordynacja negocjacji zakupowych
  • przygotowywanie zestawień oraz analiz dotyczących zakupów
  • obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office
  • umiejętność myślenia analitycznego i prowadzenia negocjacji
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji
  • umiejętność zarządzania czasem pracy i zadaniami własnymi oraz zespołu
  • znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość zagadnień logistyczno-zaopatrzeniowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy

Kierownik ds. Zakupów, Nowa Sól