Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Zakupów

UFI Filters Poland Sp. z o.o.

  • Północna 14, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Północna 14

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii zakupowej dla spółki w Polsce (zakład produkcyjny w Opolu).

  • Zarządzanie procesem zakupowym zgodnie ze standardami Grupy.

  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami (zakupy pośrednie, usługi, surowce do nowych projektów, CAPEX).

  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz ewaluacja obecnych.

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami.

  • Śledzenie zmian na rynku i dostosowywanie do niej strategii zakupowej.

  • Zarządzanie podległym zespołem (2 osoby).

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie oraz regionalnym zespołem zakupowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako Senior Buyer.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne.

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość branży automotive, w tym narzędzi (APQP, FMEA) oraz systemów (IATF).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Firma UFI Filters została założona w roku 1971 i jest światowym liderem w obszarze systemów filtrowania. Produkujemy szeroki wachlarz wyrobów do różnych branż, od branży samochodowej, lotniczej, morskiej, hydraulicznej, po wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu. Nasza firma jest ceniona ze względu na swoje innowacyjne produkty oraz know-how.

Produkty UFI można znaleźć w pojazdach Ferrari, F1, czy np. w europejskim statku kosmicznym ExoMar.

Przewiń do profilu firmy