Oferta pracy

Kierownik ds. Zakupów Pośrednich

GRUPA PRODUCENTÓW WARZYW PRIMAVEGA SP Z O OO firmie

  • Płońsk

    Płońsk, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zakup opakowań jednostkowych, zbiorczych i materiałów niezbędnych do procesu produkcji

  • Organizowanie przetargów i negocjowanie warunków umów z dostawcami

  • Prowadzenie procesu zakupów zbiorowych

  • Składanie i monitorowanie zamówień u dostawców

  • Współpraca z działem handlowym, produkcją i marketingiem

  • Zapewnienie terminowości dostaw

  • Obsługa reklamacji

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Bieżąca analiza i monitoring kosztów

  • Dbałość o budżet i optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej

  • Wiedza i poparte sukcesami umiejętności w zakresie negocjacji biznesowych

  • Znajomość procedur i systemów zakupowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne - umiejętność pracy z budżetem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w branży produktów superfresh

  • Realny woływ na kształt polityki zakupowej firmy

  • Ciekawe i wieloaspektowe wyzwania w obszarze zakupów

  • Duży zakres decyzyjności i swobody działania

  • Udział w propagowaniu zdrowego trybu życia

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej, do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników