Oferta pracy

Kierownik ds. Zakupów

Kronospan

  • 1 Maja 52, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kronospan

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem zakupów technicznych (części do maszyn, maszyny, usługi/serwis, przekładki i opakowania, chemia),

  • Negocjowanie cen i warunków dostaw z dostawcami lokalnymi na podstawie przyjętej strategii firmy,

  • Dbałość o terminowość dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami,

  • Kontrola kosztów towarzyszących procesom zakupowym oraz poszukiwanie możliwości ich dalszej optymalizacji w procesach wewnętrznych firmy,

  • Budowanie i utrzymywanie efektywnych kontaktów branżowych z kluczowymi dostawcami,

  • Odpowiedzialność za egzekwowanie warunków umów oraz wyjaśnianie ewentualnych reklamacji dostarczanego towaru lub usług,

  • Nadzorowanie procesów zakupowych i towarzyszącej im dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność kompleksowego zarządzania procesem zakupowym,

  • Wykształcenie wyższe (techniczne),

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w obszarze zakupów oraz tworzeniu polityki zakupowej,

  • Umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami,

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Kronospan

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy