Kierownik ds. zakupów w branży budowlanej/Koordynator ds. logistyki

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z realizacją kontraktu budowy drogi ekspresowej S6 do biura budowy w Gdyni poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • odpowiedzialność za procesy zakupowe i zawieranie umów z dostawcami;
    • zapewnienie właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania zasobów;
    • monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy;
    • nadzór nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych;
    • współpraca z kierownictwem budowy.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie - preferowane wyższe;
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - samodzielnym bądź kierowniczym;
    • zainteresowanie branżą budowlaną lub doświadczenie w tej branży - jako ważny atut;
    • dobra organizacja pracy własnej;
    • orientacja na realizację celów.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy oraz pakiet socjalny;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów.