Kierownik ds. Zapewnienia Jakości- umowa na zastępstwo z możliwością przedłużenia

Sonko Sp. z o.o.O firmie

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i wdrażanie strategii jakościowej

  • koordynowanie pracy zespołu jakości, technologii i laboratorium

  • kontrola i monitoring działania systemów jakościowych wdrożonych w firmie

  • zarządzanie audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi w firmie

  • nadzór nad certyfikacją wdrożonych systemów jakościowych

  • aktualizacja i nadzór nad dokumentacją zgodnie z SZJ

  • identyfikacja niezgodności, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz weryfikacja ich efektywności

  • nadzór nad jakością zdrowotną produktów i surowców

  • nadzór nad procesami produkcyjnymi w celu ciągłej poprawy standardu produkowanych wyrobów

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (zarządzanie jakością, technologia żywności i pokrewne)

  • doświadczenia w pracy w obszarze zapewnienia jakości produktów w firmie produkcyjnej w branży FMCG

  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym minimum 3 lata

  • znajomości systemów jakościowych w przemyśle spożywczym (ISO, HACCP, IFS, BRC)

  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • umowa na zastępstwo z możliwością przedłużenia

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielność w działaniu

  • możliwość doskonalenia zawodowego

  • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę

  • pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie i NNW,

  • karta Multisport, świadczenia świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno - sportowe,

  • paczki mikołajkowe dla dzieci