Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. zarządzania jakością

PetRepublic sp. z o.o.O firmie

  • Koluszki
    Koluszki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Kontroli Jakości,
  • Wdrażanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów zapewnienia jakości w zakładzie,
  • Zapewnienie osiągnięcia założonego poziomu jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności wytwarzanych w zakładzie produktów,
  • Nadzór i przygotowanie procedur zgodnie z obowiązującymi w danym momencie przepisami prawnymi, procedurami, instrukcjami, normami, wytycznymi i rozporządzeniami,
  • Przygotowanie planu kontroli i badań dostaw, produkcji w toku, wyrobów gotowych oraz nadzór nad realizacją,
  • Zabezpieczanie odpowiedniej jakości produktów kierowanych do klientów – zwalnianie poszczególnych partii do sprzedaży,
  • Opracowywanie i nadzór nad prowadzeniem obowiązującej dokumentacji jakościowej,
  • Weryfikacja i kontrola etykiet na zgodność z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie znakowania produktów,
  • Współpraca z instytucjami nadzoru w zakresie korespondencji, kontroli, nadawania uprawnień,
  • Raportowanie sytuacji jakościowej w zakładzie, składanie wniosków jakościowych w kierunku poprawy jakości,
  • Reprezentowanie Spółki w audytach i inspekcjach firmy,
  • Pełnienie roli partnera biznesowego dla innych jednostek w zakresie doskonalenia jakości i bezpieczeństwa produkcji i produktu oraz wsparcia w rozwiązywaniu występujących problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności lub zarządzania jakością,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Pełnomocnika ds. jakości i bezpieczeństwa żywności lub pokrewnym,
  • Praktyczna znajomość zagadnień i procesów jakościowych w przemyśle spożywczym,
  • Wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących pasz jak i żywności,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Potwierdzone certyfikatem uprawnienia do prac związanych z wdrażaniem i utrzymywaniem systemu zarządzania jakością oraz przeprowadzania audytów wewnętrznych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi zarządzania jakością (system zarządzania jakością, HACCP, IFS, BRC) oraz podstaw analityki sensorycznej,
  • Umiejętność kierowania zespołami wdrożeniowymi systemów zarządzania jakością,
  • Doświadczenie w zakresie efektywnego wdrażania zmian systemowych,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) i programów magazynowych,
  • Umiejętność budowania relacji oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Sumienność, systematyczność, inicjatywa w działaniu oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

PetRepublic sp. z o.o.

PetRepublic to nowo powstała spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży karmy dla psów i kotów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla naszych Zwierzaków. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka.

Do nowo powstałej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju, produktów, zespołu, zakładu. W nowoczesnym zakładzie zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

Kierownik ds. zarządzania jakością, Koluszki