Oferta pracy

Kierownik Ds. Zarządzania Jakością

Balans PolandO firmie

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej

poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania

  • Koordynowanie pracy całego zakładu w zakresie szeroko rozumianej jakości
  • Całkowity nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi, identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • Zarządzanie, prowadzenie dokumentacji i zapewnienie nadzoru nad certyfikatami i audytami
  • Współpraca z organami nadzoru oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie zapewnienia jakości i uzyskania certyfikatów jakościowych
  • Doskonalenie systemu zarządzania jakością
  • Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Analiza i raportowanie wskaźników jakościowych
  • Nadzór nad zgodnością wytwarzanych produktów z określoną specyfikacją techniczną
  • Analizowanie przyczyn problemów jakościowych oraz postulowanie zmian, które zapewnią poprawę jakości.
  • Reprezentowanie firmy w czasie audytów i wizyt
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo produktu
  • Wprowadzanie, egzekwowanie oraz zarządzanie jakością

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie jakością, zarządzanie jakością żywności,  technologia żywności, zarządzanie produkcją, weterynaria, zootechnika, biotechnologia lub pokrewne),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika działu jakości lub technologii lub głównego technologa w produkcji spożywczej lub w przemyśle mięsnym
  • Praktyczna znajomość kluczowych norm i systemów jakościowych
  • Bardzo dobra obsługa programów pakietu Ms Office - Word, Excel, Power Point, Outlook,
  • Bardzo dobre zdolności definiowania wniosków i działań
  • Dbałość o szczegóły, samodzielność i systematyczność
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy wielozadaniowej
  • Asertywność, wyobraźnia
  • Znajomość ustawy paszowej - dodatkowy atut / mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Pracę w rodzinnej firmie, w której każdy czuje się wyjątkowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Pracę w systemie jednozmianowym (rozpoczęcie pracy między godz.06:00-08:00)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy