Oferta pracy

Kierownik ds. Zarządzania Jakością

Klient Pracuj.plO firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • doskonalenie systemu zarzadzania jakością w obszarze produkcji oraz utrzymywanie standardów jakościowych na wysokim poziomie

  • opracowywanie wewnętrznych procesów i procedur, mających zapewnić najwyższą jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami

  • nadzorowanie procesu analizy reklamacji od klienta, ciągłe monitorowanie wdrożonych działań korygujących i zapobiegawczych i prowadzenie odpowiedniej ewidencji

  • zapewnienie wzrostu skutecznej kontroli jakości, statystyczna analiza procesów, ich ocena oraz podejmowanie działań mających na celu wyeliminowanie zagrożeń jakościowych

  • monitorowanie ustalonych zasad przestrzegania norm jakościowych poprzez pełne zaangażowanie we współpracę z osobami odpowiedzialnym za poszczególne procesy produkcyjne

  • ocena wymagań jakościowych dostawców i klientów

  • kontrola i analiza wskaźników jakościowych w aspekcie krótko -i długoterminowym oraz przygotowywanie i wdrażanie akcji korygujących w przypadku braku realizacji celów bądź niesatysfakcjonujących wyników

  • nadzór prawidłowości działania urządzeń pomiarowych

  • nadzór nad realizacją działań korygujących wynikających z audytów, inicjowanie działań zapobiegawczych i doskonalących oraz analiza podjętych działań w ścisłej współpracy z przedstawicielami klienta

  • efektywne planowanie i przeprowadzanie wewnętrznych auditów jakości

  • podnoszenie poziomu kompetencji i zaangażowania podległych pracowników, wyznaczanie celów i wsparcie w ich realizacji

  • reprezentowanie firmy oraz uczestniczenie w audytach wewnętrznych / zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z inżynierią mechaniczną lub spawalnictwem (mile widziane)

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej (automotive) lub/i metalowej

  • znajomość wymagań normy ISO 9001:2015, ISO 3834-2:2007 odpowiednio ugruntowana doświadczeniem i potwierdzona certyfikatami lub rekomendacjami

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • wiedza technologiczna z zakresu obszaru przemysłu metalowego

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i audytów u dostawców wg norm ISO

  • wiedza i doświadczenie w stosowaniu narzędzi QM

  • doświadczenie w pracy nad projektami

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • umiejętność zarządzania czasem i działania pod jego presją

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • dyspozycyjność, mobilność, możliwość odbywania podróży służbowych

  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • dokładność i zaangażowania

  • umiejętność pracy w grupie i komunikatywności

Mile widziane

  • znajomość norm 14001:2015 i 45001:2018

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenia, nabywanie nowych umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny czas pracy (poniedziałki - czwartki 8,5 godz., piątki 6 godz.)

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover

  • kartę Multisport

  • świadczenia z funduszu socjalnego

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

  • Benefity

  • pakiet relokacyjny

Klient pracuj.pl pomaga w relokacji przez pierwsze 2-3 miesiące.