Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Zarządzania procesami i strategią

Klient Pracuj.plO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowa efektywnych strategii zarządzania wierzytelnościami
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem oraz budowanie kultury organizacyjnej nastawionej na realizację założonych wyników i etyczne działanie zgodne z wartościami firmy
  • poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie skuteczności działań
  • bieżąca analiza oraz raportowanie osiąganych wyników
  • modelowanie procesów i optymalizowanie narzędzi
  • bieżące budowanie relacji z klientem zewnętrznym

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży zarządzania należnościami na stanowisku managera
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami
  • rozwinięte zdolności analizy i raportowania
  • umiejętność budowania relacji współpracy, doskonała komunikatywność
  • wysoka odpowiedzialność za wyniki
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym
  • atrakcyjne benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do systemu myBenefit,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Kierownik ds. Zarządzania procesami i strategią, Wrocław