Kierownik ds. Zarządzania Produktem

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, lidera rynku chemicznego w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i wsparcie w kwestiach dotyczących rejestracji/zgłaszania produktów, a także deklaracji i certyfikacji

  • Wsparcie podczas audytów (przygotowywanie dokumentacji, organizowanie badań wewnętrznych i zewnętrznych towarów)

  • Monitorowanie zmian w przepisach

  • Dbanie o komunikację i relacje w ramach personelu Technology i Corporate, a także z dostawcami, radcami prawnymi, itp.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie z zakresu chemii/toksykologii/nauki o środowisku lub pokrewne

  • Min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produktem i kwestiach regulacyjnych (najlepiej w przemyśle chemicznym)

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Znajomość przepisów i doświadczenie w przygotowywaniu regulacji UE

  • Zaangażowanie w pracę i wysokie zdolności komunikacyjne

  • Zorientowanie na bezpieczeństwo i higienę pracy

Pracodawca oferuje

  • Jasną współpracę na podstawie umowy o pracę przy jednej z największych inwestycji przemysłowych w Polsce

  • Premie kwartalne

  • Rozwój i awans w strukturach organizacji

  • Roczna zdolność produkcyjna wynosi blisko 437 kt/rok produktów finalnych

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie karty Multisport, opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, dofinansowanie do wczasów oraz do nauki języka angielskiego)

  • Dla osób, które chcą do nas dołączyć z dalszych miejscowości oferujemy również dodatek relokacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy