Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na udział w procesie rekrutacyjnym i zgadzasz się na wykorzystanie twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych złożonych w ramach platformy rekrutacyjnej, przez Schenker Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092. Przyjmujesz do wiadomości, że możesz w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przez Ciebie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonania na podstawie twojej zgody, przed jej wycofaniem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Schenker Sp. z o.o.

Kierownik ds. zarządzania siecią i liniami drobnicowymi

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Szpitalna 45, Konin
    Konin, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Szpitalna 45

Konin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie efektywnego funkcjonowania (operacyjnie oraz kosztowo) międzynarodowej sieci połączeń liniowych,

  • doskonalenie jakości dla klientów poprzez nadzór i działania na rzecz utrzymania wysokiej terminowości linii międzynarodowych,

  • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, Partnerami zagranicznymi oraz Centralnym Zespołem ds. Zarządzania Siecią i Liniami w zakresie optymalizacji połączeń drobnicowych,

  • projektowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań dotyczących sieci drobnicowej poprzez elastyczne dostosowywanie zasobów do zmieniających się potoków ładunkowych oraz tworzenie systemu połączeń bezpośrednich i tranzytowych,

  • nadzór nad poziomem kosztów liniowych,

  • negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie międzynarodowego transportu drogowego,

  • znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany,

  • swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, zasobami i sprzętem,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • zdolności analityczne,

  • poczucie odpowiedzialności za swoje działania i rezultaty, nastawienie na cel,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość regulacji z zakresu czasu pracy kierowców,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym,

  • znajomość bazowych elementów składowych kosztów przedsiębiorstwa transportowego,

  • doświadczenie we współpracy z przewoźnikami.

To oferujemy

  • możliwość udziału w corocznych wydarzeniach firmowych,

  • możliwość organizacji lub wzięcia udziału w akcjach: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania

  • samochód służbowy,

  • premia roczna, bony świąteczne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje