Oferta pracy

Kierownik ds. Zasobów Ludzkich Sklepu

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów kadrowo-płacowych w sklepie (prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie czasu pracy, przygotowanie listy płac);

  • skuteczną realizację procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, koordynatorskie i wykonawcze;

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu integracji pracowników;

  • wsparcie i koordynowanie polityki szkoleń i rozwoju pracowników;

  • dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w sklepie;

  • współpracę z menedżerami sklepu i centrali we wdrażaniu nowych rozwiązań HR.

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obszarze HR;

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżera;

  • bardzo dobrze znasz prawo pracy oraz przepisy ZUS;

  • znasz program kadrowo-płacowy TETA;

  • poświęcasz czas na samodoskonalenie i rozwijanie innych;

  • masz wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy;

  • efektywnie planujesz pracę i masz umiejętności organizacyjne;

  • masz wyższe wykształcenie kierunkowe (psychologia, socjologia lub zarządzanie).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy;

  • rozbudowany pakiet szkoleń;

  • dużą samodzielność w realizacji zadań;

  • możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • dobrą atmosferę w pracy;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przewiń do profilu firmy

KIEROWNIK DS. ZASOBÓW LUDZKICH W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA TERMINOWOŚĆ WYPŁAT I ROZWÓJ ZAWODOWY EKIP.