Oferta pracy

Kierownik ds. żurawi wieżowych

Sarens Polska sp. zo.o.O firmie

  • Sochaczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Obowiązki:

  • Nadzór nad pracą żurawi wieżowych.
  • Organizacja napraw i przeglądów.
  • Nadzór nad operatorami i monterami.
  • Prowadzenie projektów.
  • Rozliczanie projektów.
  • Tworzenie harmonogramów i kosztorysów.
  • Dobór i nadzór nad podwykonawcami.
  • Wykonywanie obowiązków wiąże się także z podróżami poza granicami Polski.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w pracy przy żurawiach wieżowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane: uprawnienia do operowania żurawiami wieżowymi.
  • Mile widziane: uprawnienia konserwatorskie.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o dużym doświadczeniu na rynku, umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży w Polsce.
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach.
  • Abonament medyczny według zasad obowiązujących w spółce, dodatkowe ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Bardzo prosimy o umieszczenie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez firmę Sarens Polska Sp. z o.o., ul Inżynierska 28, 96-502 Sochaczew, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy