Logo Pracuj.pl

Kierownik/dyrektor handlowy

Drial Wynajem Sp.z o.o.O firmie

9 000–12 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Drial Wynajem Sp.z o.o.

Odlewnicza 5

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie podległym zespołem,
  • planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu,
  • udzielanie bieżącej informacji, motywowanie, szkolenie oraz merytoryczne wsparcie zespołu,
  • odpowiedzialność za wynik zespołu i jego bieżąca kontrola, raportowanie i podejmowanie ewentualnych działań korygujących,
  • odpowiedzialność za codzienną pracę zespołu zamiarem osiągania zaplanowanych celów indywidualnych oraz zespołowych,
  • rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych pracowników,
  • wykonywanie dokładnych dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów dotyczących wyników zespołu oraz planów działania.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,
  • koncentracja na realizację celów i wspieranie w tym innych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, przede wszystkim umiejętność budowania jasnej komunikacji z podwładnymi i przełożonymi,
  • sprawność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków,
  • elastyczność w działaniu i myśleniu,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, w tym Excel,
  • zdolność efektywnego planowania i realizacji zadań,
  • komunikatywność i terminowość,
  • kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole,
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pakiet medyczny,
  • szkolenia specjalistyczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Drial Wynajem Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się firmą wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej Polski.

Zatrudniamy osoby zmotywowane, potrafiące z zaangażowaniem dążyć do celu - pozytywnie nastawione i lubiące działać

Drial Wynajem Sp. z o.o. jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.

Kierownik/dyrektor handlowy, Odlewnicza 5, Warszawa