Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Dyrektor rozwoju sprzedaży

FolkstarO firmie

  • Łowicz

    Łowicz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, wdrożenie strategii i planów sprzedaży na rynku polskim i za granicą oraz nadzór nad ich realizacją

  • Budowanie zorientowanego na realizację celów i skutecznego w działaniu zespołu handlowców oraz koordynacja jego pracy

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i za granicą oraz kontakt z obecnymi

  • Budowa kanałów sprzedaży na rynku Polskim oraz rynkach zagranicznych (EU, UK, USA, AU)

  • Rozwój możliwości sprzedażowych dla produktów firmy (prezenty, dekoracje, wyposażenie wnętrz, artykuły dziecięce, odzież) oraz udział w tworzeniu produktów

  • Zarządzanie działem sprzedaży w kierunku realizacji wzrostu sprzedaży

  • Inicjowanie nowych pomysłów celem zwiększenia sprzedaży i efektywności pracy działu

  • Odpowiedzialność za osiągany wynik sprzedaży przez podległy dział

  • Raportowanie wyników do Zarządu i współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Koordynowanie i uczestnictwo w najważniejszych targach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/dyrektora sprzedaży lub odpowiedniku tego stanowiska co najmniej 5 lat

  • Wiedza z zakresu sprzedaży, wysokie zdolności negocjacyjne i analityczne

  • Znajomość kanałów dystrybucji produktów

  • Znajomość marketingu b2b

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu handlowców

  • Rozbudowana sieć kontaktów handlowych w PL

  • Umiejętność poruszania się po rynkach zagranicznych

  • Płynny angielski w mowie i piśmie

  • Doskonała umiejętność pracy z narzędziami (crm, platformy e-comm b2b, excel, office)

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i podległego działu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Premie uzależnione od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (lub dopłata do używania własnego)

  • Realizację własnych pomysłów i inicjatyw

  • Budżet na wprowadzanie własnych pomysłów i innowacji

  • Szczegółowe szkolenie dotyczące asortymentu firmy

  • Partnerska atmosfera pracy

  • Dużą samodzielność

  • Stanowisko pełne wyzwań i dużych możliwości rozwoju

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych: karta sportowa, pakiet badań medycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Folkstar

Folkstar to nietuzinkowa marka, która już od 2009 r. tworzy produkty inspirowane polskim folklorem i pragnie zarażać miłością do ludowych wzorów. Codziennie udowadniamy, że miejsce sztuki ludowej nie jest w skansenach i muzeach ale w domach i codziennym życiu ludzi.

Tworzymy produkty codziennego użytku ozdabiane wzorami inspirowanym polską sztuką ludową i rękodziełem. Wszystkie nasze projekty powstają w ojczyźnie wycinanek – Łowiczu.

W tej chwili Folkstar to 10 sklepów w całej Polsce oraz prężnie działający sklep internetowy, a także ponad 250 tys aktywnych fanów na Facebooku i Instagramie. Poza unikatową ofertą prawie 4000 produktów – w tym autentycznego rzemiosła jak i kolekcji własnych, cechuje nas ogromna radość z realizowanej misji: promowania polskiej kultury.

Poszukujemy do współpracy doświadczonych handlowców, którzy mają znajomość sprzedaży na rynkach FMCG, B2B, Sieci handlowe, Dystrybutorzy – w różnych branżach - w Polsce i za granicą.

Ta praca będzie fajnym wyzwaniem, dla kogoś kto zna się na sprzedaży i wierzy w nasze produkty.

- Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży na rynku polskim

- Lub jesteś w stanie wprowadzić naszą firmę na rynki międzynarodowe

Przewiń do profilu firmy