Logo Pracuj.pl

Kierownik Dystryktu

Dealz Poland Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie funkcjonowania regionu sprzedaży obejmującego ok. 100 sklepów podzielonych na rejony
  • Monitorowanie realizacji przez podległe rejony wyznaczonych celów biznesowych
  • Szkolenie i motywowanie podległych kierowników rejonów
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii działu operacyjnego
  • Odpowiedzialność za P&L oraz wynik EBITDA w podległym dystrykcie
  • Stałe podnoszenie poziomu obsługi Klienta, oraz standardów wizualizacji i merchandisingu
  • Optymalizacja kosztów oraz podnoszenie wydajności i efektywności pracy
  • Wdrażanie nowych projektów, procedur i standardów oraz monitorowaniu ich funkcjonowania

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Rejonu (zarządzanie kilkunastoma sklepami) w sieci detalicznej, preferowane będzie przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionu/Okręgu zarządzającego kilkoma rejonami obejmującymi łącznie kilkadziesiąt sklepów)
  • Umiejętność wieloprzekrojowego analizowania raportów i wyciągania wniosków
  • Umiejętność zarzadzania dużym zespołem i podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy kat B, oraz gotowość do intensywnej pracy w terenie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Adekwatne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Kierownik Dystryktu, warmińsko-mazurskie