Oferta pracy

Kierownik Dywizji

DTS Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
DTS Transport jesteśmy liderem w branży TSL. Od prawie 20 lat świadczymy kompleksowe usługi transportowe oraz montażowe. To, co nas wyróżnia to zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia, dzięki czemu zaufało nam szereg klientów z branży meblowej, budowlanej, RTV/AGD.

DTS Transport to ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do Naszego zespołu, a my przywitamy Cię – z przyjemnością!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Planowanie i organizowanie pracy magazynu;
  • Zapewnienie płynnego oraz efektywnego przepływu towarów;
  • Kierowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu;
  • Realizowanie uzgodnionych wskaźników oraz ich bieżąca kontrola;
  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową;
  • Zarządzanie siecią transportową z naciskiem na efektywność działań;
  • Sporządzanie dokumentów magazynowych, raportów oraz zestawień;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem i działem transportu/dystrybucji;
  • Mile widziana znajomość branży transportowej;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu;
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji międzyludzkich;
  • Umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole;
  • Umiejętność optymalizacji procesów oraz zarządzania wydajnością kosztów;
  • Doświadczenie w planowaniu tras dystrybucyjnych.

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • Dofinasowanie do karty sportowej
    • Opiekę medyczną
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samochód służbowy

Dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy