Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Dz. Zakupów i Logistyki (Wykończenia pod klucz)

Moovin Interiors

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, organizacja i wdrożenie procesów zakupowych w firmie

  • Selekcja i wybór głównych podwykonawców

  • Nawiązanie współpracy z dostawcami materiałów wykończeniowych

  • Organizacja i wdrożenie procesów logistycznych

  • Zapewnienie terminowości dostaw

  • Negocjacje warunków handlowych

  • Optymalizacja kosztów zakupów i logistyki

  • Zarządzanie zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w branży wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera i MS Office

  • Samodzielność w działaniu

  • Nastawienie na cel i zaangażowanie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju (szkolenia, warsztaty, awans w naszych strukturach)

  • Narzędzia pracy

  • Partnerskie podejście, pracę w dynamicznym i zgranym zespole

Moovin Interiors to pracownia architektury wnętrz, która powstała z pasji do designu i pięknych wnętrz.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w realizacji wnętrza pod klucz. Wszystko w standardzie premium z dbałością o detal.

www.moovininteriors.pl

Przewiń do profilu firmy