Oferta pracy

Kierownik Działów Świeżych

Astana Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jeżeli jesteś zorganizowaną i komunikatywną osobą, która zna branże handlu detalicznego żywnością, a satysfakcję klientów stawia na pierwszym miejscu to właśnie oferta dla Ciebie! Dołącz do zespołu na stanowisku Kierownik Działów Świeżych

Supermarket Intermarche w Miechowie poszukuję Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisku:

Zadania jakie będą do wykonania:

  • nadzór nad asortymentem
  • odpowiedzialność za obrót/marżę/poziom strat
  • nadzór nad zamówieniami i sprawdzanie dostaw
  • kontakt z dostawcami regionalnymi
  • współorganizacja inwentaryzacji
  • dbanie o terminowy przegląd sprzętu na Działach Świeżych
  • szkolenie nowych pracowników, zgłaszanie potrzeb szkoleniowych
  • propozycje akcji reklamowych/marketingowych/sprzedażowych

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • 2/3 lat doświadczenia w handlu detalicznym żywnością - działy świeże
  • znajomości branży
  • umiejętności zarządzania pracą personelu
  • znajomości obsługi komputera
  • książeczki sanepidowskiej

Nasza firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju
  • premie kwartalne i okolicznościowe
  • przyjazne miejsce pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez aplikację.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy