Kierownik Działów Świeżych

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 12.02.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 26.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, opartą w 100% na polskim kapitale, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

    W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁÓW ŚWIEŻYCH

    Region: Wielkopolska

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad prawidłową ekspozycją produktów świeżych
    • Dobór asortymentu per sklep
    • Wdrażanie jednolitych standardów na stoiskach świeżych
    • Opracowanie materiałów oraz programów szkoleniowych z zakresu produktów świeżych
    • Cykliczne szkolenia personelu sklepowego z zakresu produktów świeżych
    • Podnoszenie efektywności pracy związanej z produktami świeżymi oraz ograniczenie strat
    • Współpraca z audytorami wewnętrznymi w zakresie stosowanych standardów
    • Wspieranie sklepów w zakresie wzrostu sprzedaży produktów świeżych
    • Częste wizyty na sklepach w celu weryfikacji działań naprawczych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane profile: towaroznawstwo, technologia żywności, przetwórstwo mięsne
    • Doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem sprzedażą produktów świeżych
    • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa mięsnego
    • Wiedza zawodowa z zakresu jakości artykułów świeżych
    • Znajomość zasad ekspozycji asortymentu oraz rynku kategorii świeżych
    • Umiejętność dzielenia się wiedzą i swoim doświadczeniem
    • Dyspozycyjność i odpowiedzialność
    • Komunikatywność, operatywność i zaangażowanie
    • Gotowość do pracy w różnych regionach
    • Zorientowanie na wyniki
    • Prawa jazdy kat. B

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Stabilną pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • Zadaniową pracę nastawiona na cele
    • Perspektywę rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
    • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
    Dołącz do naszego zespołu i razem z nami buduj zaufanie oraz satysfakcję naszych Klientów!
    W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji:

    Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.