Kierownik Działu Administracji, Obsługi Technicznej i Zakupów

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin ZielarskichO firmie

Rekrutacja zdalna

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich

Wojska Polskiego 71B

Poznań

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu, interdyscyplinarna jednostka badawcza o znaczeniu międzynarodowym, zajmująca się kompleksowymi badaniami nad pozyskiwaniem i przerobem naturalnych surowców włóknistych oraz zielarskich, poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kierowanie działalnością, organizowanie i wykonywanie zadań Działu,
  • Nadzór nad sprawami dot. działalności inwestycyjnej i remontowej oraz bieżącej eksploatacji środków trwałych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych przy realizacji zakupów, remontów i inwestycji,
  • Prowadzenie spraw związanych z przetargami na sprzedaż składników aktywów trwałych,
  • Kontrola i nadzór nad utrzymaniem należytego stanu technicznego i właściwej eksploatacji budynków, instalacji i urządzeń,
  • Prowadzenie spraw związanych z administrowaniem budynków, obiektów i innych nieruchomości,
  • Planowanie i kontrola wykorzystania samochodów służbowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Umiejętność redagowania pism,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • Prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Świadczenia socjalne.
Informujemy, że w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, ze wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich z siedzibą w Poznaniu, ul Wojska Polskiego 71 B dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy