Oferta pracy

Kierownik działu administracyjnego

IDEA commerce S.A.

9 00014 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżący kontakt z organami i instytucjami państwowymi

  • tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych

  • tworzenie umów handlowych oraz aneksów do umów

  • rozwiązywanie bieżących sporów z kontrahentami

  • koordynowanie i realizowanie projektów współfinansowanych z funduszy UE

  • bieżące monitorowanie przepisów, aktów prawnych oraz wdrażanie ich do jednostki

  • sporządzanie raportów, zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu

  • nadzór nad pracą podległego personelu

  • nadzór organizacyjny nad projektami zlecanymi przez Zarząd

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo lub administracja)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku 4 lata

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • prawo jazdy kategorii B

  • samodyscyplina, profesjonalizm oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność negocjacji

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 6500 – 10000 zł netto

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • kartę sportową FitProfit

  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne

  • wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta

  • najwyższej jakości narzędzia pracy

  • spotkania integracyjne

  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

IDEA Commerce powstała dlatego, że wierzymy w to, że najlepsze rozwiązania dla rynku e-commerce to takie, które ułatwiają prace i są przyjazne dla użytkownika. Codziennie dążymy do udoskonalania biznesów naszych Klientów. Razem tworzymy, rozwijamy i wdrażamy wielkie idee. W ten sposób wypracowaliśmy sobie status lidera branży e-commerce w Polsce.

Przewiń do profilu firmy