Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

  • Warszawa, Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MAGO S.A. jest niekwestionowanym liderem wyposażenia powierzchni handlowych i magazynowych w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 25 lat z sukcesem realizuje swoją strategię zrównoważonego rozwoju. W chwili obecnej jesteśmy obecni ze sprzedażą w ponad 60 krajach świata. Posiadamy 5 zagranicznych oddziałów firmy w których również i Ty możesz zostać pracownikiem.

    Obecnie poszukujemy osób które chcą się rozwijać wraz z nami na stanowisku:
    KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)

    Miejsce pracy: Centrala firmy Nadarzyn k/ Warszawy

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • ustalanie harmonogramów i koordynacja przeglądów technicznych obiektów Spółki
    • ustalanie harmonogramów i koordynacja przeglądów i serwisów urządzeń i instalacji stanowiących infrastrukturę obiektów (m.in. klimatyzacja, wentylacja, instalacja elektryczna, instalacja grzewcza)
    • ustalanie warunków i koordynacja współpracy z zewnętrznymi firmami w zakresie administracyjno-gospodarczym
    • ustalanie warunków i koordynacja współpracy z Ochroną Obiektu
    • prowadzenie dokumentacji technicznej (w tym Książki Obiektu Budowlanego)
    • zarządzanie wewnętrznym system zleceń administracyjnych
    • zarządzanie systemami Kontroli Dostępu i Monitoringu
    • zarządzanie Flotą Samochodową Spółki
    • planowanie, organizowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu
    • planowanie i realizacja budżetu kosztów Działu Administracyjno-Gospodarczego

    POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

    • wykształcenie średnie – techniczne
    • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość Prawa Budowlanego i przepisów UDT

    OFERUJEMY:

    • ciekawą, dynamiczną pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
    • zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
    • pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
    • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie
    • bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu (ok. 20 min. z Warszawy)

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV z podaniem stanowiska w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „ Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)