Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu administracyjno - handlowego

REMONDIS Szczecin Sp. z o. o.

  • Świnoujście

    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą 12-osobowego zespołu, w tym nadzór nad: przygotowywaniem ofert dla klientów, także z zakresu zamówień publicznych,- zawieraniem i ewidencją umów z klientami oraz rozliczaniem i fakturowaniem usług, ewidencją odpadów oraz sprawozdawczością do podmiotów i instytucji zewnętrznych

  • opracowywanie polityki handlowej Oddziału, cenników i wzorów ofert standardowych

  • kontakty biznesowe ze znaczącymi klientami

  • nadzór nad posiadanymi przez Oddział decyzjami administracyjnymi, przygotowywanie wniosków o nowe decyzje

  • współpraca z odbiorcami odpadów

Nasze wymagania

  • mieszkasz w Świnoujściu lub okolicy

  • posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, nauk technicznych lub ścisłych

  • posiadasz doświadczenie zawodowe, w tym udokumentowane min. 8 lat rozwoju zawodowego na stanowiskach umysłowych

  • swobodne porozumiewasz się i rozumiesz treści pisane w języku niemieckim i/lub angielskim

  • sprawnie korzystasz z MS Office, w szczególności z programów Word i Excel, nie obawiasz się poznawać nowych narzędzi informatycznych używanych w przedsiębiorstwie

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • samochód służbowy, również do prywatnego użytku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sposób rekrutacji

Prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 28 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy